TOSHIBA BURSA QOSMIO

toshiba_qosmio

TOSHIBA BURSA QOSMIO SERİSİ

toshiba_qosmio

TV KALİTESİNDE GÖRÜNTÜLEME

TV KALİTESİNDE GÖRÜNTÜLEME Masaüstü bilgisayarın daha büyük ekrana sahip güvenilir bir alternatifini arayanlar için ideal olan 17,3” Qosmio X70-B, daima en üst düzeyde görüntü kalitesi sunar. LED arka ışıklandırmaya sahip bir Full HD 1920×1080 çözünürlüklü LCD ekranın kullanıldığı sınıfının en iyisi dizüstü bilgisayarımız tüm sevdiğiniz filmler, ekran kartının yoğun kullanıldığı oyunlarınız ve çevrimiçi içerikleriniz için insanı tamamen içine çeken görsel bir deneyim sunar.

fullhd

SEÇKİN TASARIM

Qosmio X70-B’nin alüminyum gövdesi güçlü, dayanıklı, aynı zamanda şık bir görünüm ve his sağlanması için göz alıcı koyu gümüş rengi kaplama ve mat kırmızı vurgulara sahiptir. Üstelik tüm bu özelliklere ek olarak klavye de kırmızı bir parıltıyla ışıklandırılmıştır. Bu, az ışıklandırmalı ortamlarda fayda sağlamakla kalmaz aynı zamanda dizüstü bilgisayara havalı bir görünüm de katar. Ayrıca, dizüstü bilgisayarın çerçevesiz tuş takımı ve hareket destekli tıklama yüzeyi bu bilgisayarın kullanımının rahat ve kontrolünün kolay olduğu anlamına gelir.

KUSURSUZ SES

Qosmio X70-B, DTS Sound™ ses geliştirmesiyle tamamlanan Harman Kardon hoparlörlerle donatılmıştır. DTS Sound™ ses geliştirmesi paketi ne zaman film akışı oluştursanız, video izleseniz, oyun oynasanız ya da müzik dinleseniz sesi güçlendirir, bası geliştirir, tanımlamayı iyileştirir ve gerçekçi surround ses sağlar

kusursuzses

HAYRANLIK UYANDIRAN PERFORMANS

AMD Enduro™ Teknolojisine sahip hızlı AMD Radeon™ R9 M265X Oyun meraklılarına yönelik Ekran Kartı kullanılan Qosmio X70-B, video oluşturma ve düzenleme, oyun oynama gibi çoklu görevleri kolaylıkla yerine getirir. GDDR5 grafik belleği daha hızlı bant genişliği sağlar, bu da performansı artırır. AMD Enduro™ Teknolojisi ise olağanüstü ekran kartı performansı sağlarken daha uzun eğlence için pil ömrünün uzatılmasına yardımcı olarak dizüstü bilgisayarınızı akıllı bir şekilde en iyileştirir. Dahası, Dört Çekirdekli CPU desteğinin dahil olduğu bir Intel® Core™ i7 işlemci ile bu dizüstü bilgisayar aynı anda çoklu görevleri yerine getirebilir. Konfigürasyonuna göre 1 TB HDD + 1 TB HDD + 256 GB SSD’ye kadar depolama alanı sunması sayesinde de tüm filmlerinizi, oyunlarınızı ve dosyalarınızı kolaylıkla kaydetmek için alana ve hıza sahip olursunuz.

performans

EĞLENDİRMEYE HAZIR

Qosmio X70-B, eğlenceye özel çok çeşitli özelliklerle her zaman eğlendirmeye hazırdır: HDMI aracılığıyla Ultra HD TV desteği, video içeriklerinizi Ultra HD çözünürlüğüne dönüştürüp bu kalitede sunabilir. Bu içerikler daha sonra büyük ekranda oynatılmak üzere uyumlu bir TV’de görüntülenebilir. Tam boy USB 3.0 ve USB 2.0 bağlantı noktaları sevdiğiniz tüm harici cihazlar için hızlı bağlantılar sağlar. Son olarak, Intel® WiDi dahil olmak üzere en iyi kablosuz bağlantılar film, video, fotoğraf ve müzik gibi sevdiğiniz her türlü içeriği doğrudan büyük ekranlı HDTV’nizde ve kablosuz olarak görüntülemenize olanak tanır.

hdmi