TOSHIBA SATELLITE PRO SERİSİ

R502

TOSHIBA SATELLITE PRO R50 SERİSİ

İŞİNİZ İÇİN TASARLANMIŞTIR

Her bir öğe sizinki gibi küçük ve orta ölçekli kuruluşların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Toshiba, her kullanışınızda değer katan geliştirilmiş bir deneyim için Satellite Pro R50-B’ye daha fazla özellik koyarak bu dizüstü bilgisayardan daha çok faydalanacağınızdan emin olmuştur. Bu nedenle bağlantı noktası düzeni daha kolay erişim için dizüstü bilgisayarın bir tarafında bulunur. Destek, size daha fazla denge sağlayacak şekilde yerleştirilmiştir. İnce çizgili siyah renkli tasarım yalnızca şık görünmekle kalmaz, aynı zamanda parmak izine karşı daha fazla dayanıklılık sunar. SMB güvenilir iş ortağı tarafından tasarlanan ve üretilen Toshiba Satellite Pro R50-B her yönüyle profesyoneldir.

R501

 

İŞ GÜNÜNÜZÜN TALEPLERİNİ KARŞILAR

Yoğun iş gününüzün taleplerini karşılaması için Satellite Pro R50-B’ye güvenebilirsiniz. R50-B, bağımsız Alman test enstitüsü TÜV Rheinland® tarafından gerçekleştirilen bir dayanıklılık testi kombinasyonundan geçmiştir. Highly Accelerated Life Test (H.A.L.T) olarak bilinen test, dizüstü bilgisayarınızı titreşim, ısı ve basınç düzeylerine maruz bırakarak dizüstü bilgisayarınızın yaşam döngüsünü taklit eder. Böylece dayanıklı R50-B dizüstü bilgisayarın öngörülemez durumlara ve hava şartlarına dayanabileceğini bilirsiniz ve bu hareket halindeyken faydalıdır. Buna aygıtın eğilmeyi azaltan yüksek bükülmezliğe sahip tasarımını da eklediğinizde tekrar tekrar günlük kullanıma dayanabilecek bir makine elde edersiniz.

R502

 

ŞIK STİL

Satellite Pro R50-B’de ince, şık ve dayanıklı kasadan çok daha fazlası vardır. Sayısal tuş takımına sahip klavyeyi ortaya çıkarmak için kapağı açtığınızda harici bir tuş takımı takmak zorunda kalmadan daha verimli çalışmaya hazır olursunuz. Tam boyutlu bağlantı noktası düzeni RGB ve HDMI da içerir. Böylece harici bir ekran bağlamak için adaptör taşımak zorunda kalmazsınız. Ayrıca, 15,6” yansımayı önleyen HD ekran da mevcuttur. Parlama konusunda endişelenmeden ofiste, dışarıda veya sizin için uygun olan her yerde e-posta yazabilir veya belge oluşturabilirsiniz.

R503

 

HAREKET HALİNDE OLMAK İÇİN TASARLANMIŞTIR

İnce ancak sağlam tasarımıyla Satellite Pro R50-B her yere yanınızda götürmek isteyeceğiniz taşınabilir ofistir. Yalnızca 2,3 kg ağırlığı olan ve 24 mm kalınlıkta olan ince kasası şık olduğu kadar dayanıklıdır. Aynı zamanda taşıması ve kullanması kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Sürekli olarak eviniz, ofisiniz ve toplantılarınız arasında geçen yoğun iş yaşamınız için gerekli olan bu iş amaçlı dizüstü bilgisayar her türlü konumda görevden göreve geçiş yapmak için gerekli olan esnekliğe, hıza ve güce sahiptir.

r504